Polityka prywatności

Poniższa polityka prywatności (dalej: Polityka Prywatności) dotyczy sklepu internetowego, znajdującego się pod adresem  www.strefa-laptopow.pl, którego właścicielem jest firma RAFKOM Rafał Przybyłowicz. Poniżej przedstawiamy informacje na temat zasad gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych, w tym danych osobowych użytkowników sklepu. RAFKOM Rafał Przybyłowicz zobowiązuje się do ochrony danych osobowych oraz przestrzegania standardów zabezpieczenia danych.

Nasza firma szanuje prywatność użytkowników portalu www.strefa-laptopow.pl. Zależy nam, aby każdy, kto odwiedza tę witrynę, znał zasady ochrony danych osobowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

1. Korzystając z portalu  www.strefalaptopow.pl akceptuje Pani/Pan zasady Polityki Prywatności.

2. Administratorem udostępnionych przez Pana/Panią danych osobowych jest RAFKOM Rafał Przybyłowicz z siedzibą w Krakowie przy ul. Garbarskiej 24, 31-131 Kraków, NIP: 5471366884 , REGON:380175481

3. W celu skontaktowania się z Administratorem Danych Osobowych należy wysłać maila na adres poczty elektronicznej biuro@strefa-laptopow.pl lub kierując korespondencję na adres jest Strefa Laptopów, ul. Garbarska 24 , 31-131 Kraków, Polska

4. Dane osobowe zbieramy od osoby, której dotyczą, poprzez formularze kontaktowe, formularze zamówień, subskrypcje, rejestrację konta lub od podmiotów udostępniających dane w celach marketingowych na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.

Zakres gromadzonych danych obejmuje:

–         Informacje uzyskiwane podczas korzystania ze sklepu internetowego min tzw. pliki cookies oraz informacje zamieszczane w bazie danych aplikacji, które są automatycznie zapisywane takie jak żądanie strony wysyłane przez użytkownika, datę i godzinę żądania, dane urządzenia (np. model sprzętu), typ przeglądarki, język przeglądarki, typ systemu operacyjnego, adres IP użytkownika

–         Informacje podawane dobrowolnie przez użytkownika – o podanie danych osobowych prosimy użytkowników korzystających z formularzy zamówień, formularzy rejestracyjnych w sekcji „Kontakt” oraz przy subskrypcji do newslettera.

Dane osobowe zbierane poprzez formularze rejestracyjne w sekcji „Kontakt” służą wyłącznie do zgłaszania reklamacji lub wysyłania zapytań o produkty lub usługi oferowane przez strefa-laptopow.pl Dane osobowe zbierane przy pomocy formularzy zamówień i subskrypcji do newsletter służą do:

– celów realizacji zamówienia

– stworzenia zindywidualizowanej oferty sprzedażowej i wysłania jej za pomocą e-mail .


5. Ściśle przestrzegamy krajowych oraz unijnych przepisów o ochronie danych osobowych Dane potencjalnych klientów oraz użytkowników korzystających z formularzy rejestracyjnych są przetwarzane na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.


6. Dane osobowe mogą być przekazane przez Strefa Laptopów wyłącznie innym odbiorcom w celu wykonania wiążących umów np. firmie kurierskiej w celu wysłania produktu. Dane osobowe nie będą przesyłane do państw trzecich.

7. Na portalu www.strefa-laptopow.pl umieszczamy linki do innych stron www. Nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności na tych witrynach. Zachęcamy – po przejściu do innego serwisu – do zapoznania się z obowiązującymi tam zasadami.


8. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na przetwarzania danych jednak nie dłużej niż przez 3 lata. 


9. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia celu przetwarzania danych lub do czasu zgłoszenia żądania usunięcia danych, sprzeciwu na przewarzanie danych  lub odwołania zgody na przetwarzanie danych. 


Przysługujące prawa

W sytuacji, w której dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, osobie której dane dotyczą przysługują następujące uprawnienia:                                                           

  1. dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
  2. sprostowania (poprawiania) swoich danych,
  3. usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych,
  4. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora – przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane w tym zakresie, chyba że będziemy w stanie wykazać, że są one nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
  5. przenoszenia danych,
  6. oraz skorzystania z innych praw wymienionych szczegółowo w RODO

w celu skorzystania z praw określonych powyżej – pkt 1)-6) należy skontaktować się z Administratorem lub z Inspektorem Danych Osobowych:

  • w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej biuro@strefa-laptopow.pl
  • kierując korespondencję na adres: Strefa Laptopów, ul. Garbarska 24, 31-131 Kraków.

Scroll to Top
Przewiń do góry