O nas

Z zamiłowania do nowoczesnych technologii postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki wieloletniemu obyciu z branżą komputerową, doskonale wiemy jak trudnym dla niektórych klientów procesem, jest wybór i zakup, odpowiedniego do własnych potrzeb sprzętu.
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści i inżynierowie IT – osoby posiadające bogate doświadczenie w branży oraz niezbędne umiejętności techniczne.

Nasze cele

  • Rozwój firmy: poprzez dostarczanie najlepszej jakości sprzętu, a tym samym spopularyzowanie „nabywalności” poleasingowych komputerów.
  • Zadowolenie oraz pozytywne opinie klientów – są naszym priorytetem, dlatego elektronikę którą oferujemy dokładnie sprawdzamy, czyścimy i testujemy.
  • Staramy się, by sprzęt wyglądał jak prosto z fabryki oraz działał bez zarzutu.
  • Propagowanie filozofii ZERO WASTE, zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. To cel etyczny, ekonomiczny i wizjonerski, który pomaga ludziom naśladować zrównoważone naturalne cykle, w których wszystkie odrzucane materiały mają stać się zasobami.
  • W linku obok każdy z naszych klientów znajdzie wykaz punktów zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – kliknij WYKAZ

Scroll to Top
Przewiń do góry